M1A2 Abrams skala 1:24


SKU: MRB-3816

Skala: 1/24

Model jednego z najdroższych czołgów na świecie. Szybki, nowoczesny, wyposażony w strzelające działko BB. Nawet do godziny pracy na jednym ładowaniu.

» Zobacz pełny opis produktu

M1A2 Abrams

Dostępność: Niedostępny

Czas dostawy: 7-14 dni ?

Cena: 259,00 zł

Szczegóły

Nasz model przychodzi do Was gotowy do bitwy. Otrzymacie z nim wszystko czego potrzebujecie by rozpocząć zabawę: radio zdalnego sterowania, plastikowe 6 mm kulki do działa oraz ładowarkę.

Czołg został wykonany w praktycznej skali 1:24 dlatego jest zgrabny i poręczny jak żaden inny model. Wyposażony w strzelające działko BB. Wbudowany zasobnik pomieści aż 40 kulek – tyle samo co dużo większe modele! Nasz czołg cechuje się dużą prędkością jazdy i bardzo pojemną baterią. Możecie też obracać wieżyczkę i zmieniać kąt pochylenia lufy.

Pancerz naszego czołgu jest wykonany z wysokiej jakości tworzyw. Jego gąsienice poradzą sobie nawet na najtrudniejszym polu walki. Abrams dostarczy Wam mnóstwo fantastycznej zabawy i prawdziwych emocji. Wciel się w dowódcę jednej z najnowocześniejszych maszyn szturmowych i zdobądź panowanie na każdym polu bitwy.

Bawcie się dobrze! Czołgi Abrams są sprzedawane z aparaturą sterującą działającą w trzech różnych częstotliwościach, a każdy model może być sterowany na 3 różnych kanałach. To oznacza, że na polu bitwy może walczyć aż do 9 czołgów jednocześnie! Zobaczcie kto jest najlepszym dowódcą!

Informacje dodatkowe

Skala 1:24
Długość 320 mm
Szerokość 145 mm
Wysokość 130 mm
Bateria bateria 9V
Zasilanie radia Ni-CD 1000 mAh 9,6 V

Recenzje klientów

  1. czołg rc, Recenzje wg Igi
    Ocena

    kupiłem go gdzie wkłada się kulki ? (Dodano 02-07-12)

  2. 5-, Recenzje wg bartotek
    Ocena

    Jest.bardzo fajny.. nieraz kiedy skręcam na kasetach.wł-wył.mi sie przedstawia..Długi.czas.ładowania-krótki.czas.zabawy. (Dodano 21-11-11)

Napisz własną recenzję

You're reviewing: M1A2 Abrams

Jak oceniasz ten produkt? *

  1 gwiazdka 2 gwiazdki 3 gwiazdki 4 gwiazdki 5 gwiazdek
Ocena