Alloy Max 3

ALLOY MAX 3 – Części Zamienne. Witaj w kategorii części zamienne do modelu helikoptera Alloy Max 3. Znajdziesz tu szeroki wybór części zamiennych, części zapasowych i części eksploatacyjnych. Wiele części pokrywa się z bliźniaczymi modelami, takimi jak Syma Alloy Max. Jeżeli Twój helikopter Alloy Max 3 wymaga remontu, bez problemu kupisz u nas potrzebne części do naprawy modelu. Posiadamy w ofercie zarówno części rzadko wymagające wymiany jak i te, które często są narażone na usterki. Znajdziesz u nas takie części jak śmigło, stabilizator, łopaty wirnika, wał główny z zębatka, zębatka główna, łopaty A, łopaty B, rama główna, ogon i wiele innych części do modelu Alloy Max 3.

Helikopter Alloy Max 3, a także podobne modele, takie jak Syma Double Horse, Syma Alloy Max i Syma Alloy Shark to doskonałe helikoptery dla początkujących. Modele są tak skonstruowane, żeby pilotowanie było proste, a lot stabilny. Dzięki temu helikopter Alloy Max 3 jest łatwy w sterowaniu i może być pilotowany nawet przez osoby bez doświadczenia z modelami zdalnie sterowanymi. Trzy kanały sterowania model Alloy Max 3 to jednoczenie wystarczająco dużo, żeby latać we wszystkich kierunkach. Lot we wszystkich kierunkach i stabilność w powietrzu to główne cechy tego helikoptera rc.

Helikopter Alloy Max 3 został skonstruowany tak, aby maksymalnie uprościć ewentualne naprawy. Model składa się z niewielkiej ilości podzespołów i modułów, które łatwo rozpoznasz. Jeżeli poszukujesz konkretnego elementu to najłatwiej odnaleźć go po zdjęciach części umieszczonych na stronach kategorii części zamienne do modelu helikoptera Alloy Max 3. Inny sposób, to posługiwanie się oznaczeniami kodowymi części dostarczanymi przez producenta. W sklepie Nitrotek staramy się zachować zgodność z oryginalnymi oznaczeniami i kodami części.
Pokaż: 9 | 15 | 30 | 5000

Zobacz jako: Siatka  Lista