Jabo V2 Bait Boat Łódź Wędkarska


SKU: AM-26019

Technologia: 2.4 GHz

Kolor: Czarny

Nowość w ofercie NitroTek. Łódź dla wędkarzy. Jabo V2 Bait Boat. Dzięki tej łodzi możesz znacząco poprawić skuteczność swojego połowu! Łódź zdalnie sterowana z możliwością wywozu zanęty. 300 m zasięgu i prawie 3 godziny czasu pracy to największe zalety tej wędkarskiej innowacji.

» Zobacz pełny opis produktu

jabo łódź rc

Dostępność: Niedostępny

Magazyn: w magazynie

Czas dostawy: 3-5 dni ?

Cena: 1 049,00 zł

Szczegóły

Nowość w ofercie NitroTek! Niesłychana Łódź dla wędkarzy z możliwością wywozu zanęty.
Zupełnie nowa propozycja. Jedyna w swoim rodzaju łódź wędkarska.
Celem tego produktu nie jest niesaomwity design czy gigantyczna prędkość. Zadanie tej łodzi jest proste. Wesprzeć wędkarza podczas połowu.
Jeżeli wybierasz się nad jezioro, chcesz złowić więcej ryb to rozważ koniecznie zakup nowej łodzi dla wędkarzy.
Dzięki tej łodzi podpłyniesz niepostrzeżenie do miejsca w którym znajduje się twoja przynęta lub w które za chwile rzucisz przynęte i z łatwościa (korzystając z opuszczanej windy) rozrzucisz zanęte.
To urządzenie umożliwia precyzyjnie zanęcenie, z dużą dokładnością i daleko od brzegu. Co najważniejsze bez płoszenia ryb.

Pamiętej że szybkość jest sprawą drugorzędną, a dla tej łodzi dużo większe znaczenie mają inne parametry. Zasięg radia to prawie 300 m. Dzięki temu bez obaw że inni wędkarze lub pływające w jeziorze dzieci spłoszą zdobycz życia, możesz łowić nawet w dużych odległościach od brzegu.
Akumulator łodzi wytrzymuje prawie 3 godziny pracy.
Większość klasycznych łódek rc nastawionych jest na maksymalne osiągi. Duże prędkości oraz przyspieszenia to najważniejsze parametry większości motorówek RC.
Konstruktorzy łodzi dla wędkarzy wzieli pod uwagę, że czas łowienia to proces kilkugodzinny, podczas którego często zmienia się miejsce zarzucania przynęty. Jednocześnie wędkarz nie ma dostępu do źródłą prądu, a nie może oddalić się ani na moment w celu naładowania akumulatorów łodzi.
Dlatego też łódź dla wędkarzy ma zdumiewająco duży czas pracy który dochodzi nawet do 3 godzin!

Jeżeli jesteś nowoczesnym wędkarzem i pracujesz nad skutecznością oraz efektywizajcą swoich połowów to nasza wspaniała łódź z możliwością zrzucenia zanęty jest propozycją wartą uwagi.
Warto dodać że profesjonalne łodzie wędkarskie, nie różniące się od naszego modelu kosztują nawet kilkakrotnie więcej niż nasz łódka.

Prezentowana łódka jest bez Echo Sondy. Już w krótce w ofercie łodzie z Echo Sondą! Dzięki nim, prócz rozrzucenia zanęty będziesz mógł upewnić się czy w miejscu w którym łowisz znajdują się ryby!

Informacje dodatkowe

Długość 600 mm
Szerokość 240 mm
Wysokość 180 mm
Silnik 2x 540
Bateria 6V 12 Ah
Radio 2.4 GHz
Zasięg 300 m

Napisz własną recenzję

You're reviewing: Jabo V2 Bait Boat

Jak oceniasz ten produkt? *

  1 gwiazdka 2 gwiazdki 3 gwiazdki 4 gwiazdki 5 gwiazdek
Ocena