Samodzielnego Montażu

Cyclone zbudować własny Nitro RC Car Kit 2,4 GHz

771,00 zł

932,00 zł

SKU: A1001

ON PRE-ORDER - DUE SEPT 6TH

Przez popularne popytu mamy teraz Pończocha rozmaite zestawy samochodów sterowanych radiem niezabudowane nitro dla tych, którzy lubią, budowania modeli, jak przy użyciu ich! Zapomnij o lego itp, Zestawy te zbudować własny zapewniają wiele godzin zabawy i gdy są one gotowe są rzeczywiście zabawa wobec używać! Istnieje żaden inny produkt na rynku, który daje takie Ukończ wszystkie w zestawie pudełko, jak to.

Po zbudowaniu modelu można iść i wyścigu z sprzęt radiowy 2,4 GHz. 2.4GHz daje większy zasięg, większą niezawodność i umożliwia także wyścig samochodu bez żadnej ingerencji z kolegów zawodników!

With this product, you earn 771 loyalty point(s).

Opis

Szczegóły

Przez popularne popytu mamy teraz Pończocha rozmaite zestawy samochodów sterowanych radiem niezabudowane nitro dla tych, którzy lubią, budowania modeli, jak przy użyciu ich! Zapomnij o lego itp, Zestawy te zbudować własny zapewniają wiele godzin zabawy i gdy są one gotowe są rzeczywiście zabawa wobec używać!

Dla godzin użytkowania lub wykorzystania, będzie się od budynku po raz pierwszy i następnie nimi ścigać te zestawy są niesamowite wartość dla pieniędzy. Jeśli jesteś nowy w modelarstwie RC, następnie zakup zbudować własny zestaw jest świetny sposób, aby dowiedzieć się o hobby i zobacz, jak działają przed wychodzisz i nimi ścigać. Sprzedajemy, niektóre z tych modeli do szkoły jak one są edukacyjne i świetnym wprowadzeniem do inżynierii i mechaniki. Istnieje żaden inny produkt na rynku, który daje takie Ukończ wszystkie w zestawie pudełko, jak to.

W przeciwieństwie do innych zbudować własny pełnowymiarowego na rynku tylko podstawowe podwozie i żaden z elektroniki itp te zestawy zawierają wszystko, co potrzebne do wykonania, a nawet narzędzia, trzeba je budować! Zespół silnika Infinity 18, pistolet typu sprzętu radiowego, smar, olej itp - wszystko tam jest. Budowa zajmie około 8-12 godzin średnio i jest zalecane dla dzieci do 14 +.

Najważniejszą rzeczą zbudować własny zestaw jest w instrukcji obsługi. Z tych zestawów Podręcznik otrzymał sporą uwagę do zapewnienia sprawnego budowy. To nie kilka stron pamflet jak niektórych innych zestawów, jest to gruby Podręcznik, który został zaprojektowany i napisane w Wielkiej Brytanii, aby upewnić się, że nic nie zostało utracone w tłumaczeniu w fabryce. Budowlane dzieli się na wielu etapach z każdego odpowiedniego etapu części pakowane oddzielnie, jak na zdjęciu powyżej. Kroki są wyraźnie widoczne przy użyciu obrazów 3D CAD z każdej części oznaczone indywidualnie. Wynik końcowy to samochód wyścigowy Cyclone. Poważnie szybki model, który oferuje mocne aluminiowe podwozie, naped 4WD, ropy wypełnione amortyzatory, przednie i tylne dyferencjały i uszczelnione radioodbiornika.

Cyklon jest zasilany przez silnik rozmiar 18, która wystrzeliwuje modelu do ponad 40 km/h. Samochód może być rozbudowany o szereg wydajność chmielu upy dostępne na naszej stronie i można zmieścić nawet 2-biegowa przekładnia aby jeszcze szybciej!

Po zbudowaniu modelu można iść i wyścigu z sprzęt radiowy 2,4 GHz. 2.4GHz daje większy zasięg, większą niezawodność i umożliwia także wyścig samochodu bez żadnej ingerencji z kolegów zawodników!

Specyfikacja & Funkcje

Informacje dodatkowe

SKU A1001
Producent Acme-Tech
Skali 1:10
Kompilacja Zestaw do samodzielnego montażu
Koszulka 4WD
Dla terenu Na drodze
Sprzęt Radiowy 2.4 GHz
Typu Samochód
Silnika / Silnika .18 Nitro
Dane Techniczne
 • Szerokość: 199MM
 • Wysokość: 115MM
 • Utwór: 185MM
 • Długość: 380MM
 • Rozstaw osi: 259MM
 • Przełożenie: 8.35:1
 • Silnik: Nowy silny zespół Infinity 18
 • Koła o średnicy: 64 * 26MM
 • Prześwit: 8.5MM
Funkcje
 • Samochód z napędem nitro w skali 1/10
 • Wał napędowy 4WD
 • Wysokiej jakości pull start silnika
 • Amortyzatory olejowe
 • Zespół silnika Infinity.18
 • Przednie i tylne dyferencjały
 • Zbiornik paliwa 75CC
 • System hamulcowy metal
 • Pomalowane nadwozie ekskluzywne
 • Szczelnie zamkniętym opakowaniu do ochrony odbiornika systemu
 • Sprzęt radiowy 2,4 GHz.
Wymagane do Użytkowania
 • 4 x baterie AA
 • 4 x bateria AAA
 • Model paliwa

Opcjonalnie: ten model pochodzi z AA zasilane blask starter, jednak uaktualnienie akumulator blask Starter Set jest dostępne powyżej w Związanych z nimi wyrobów .

Q&A

Questions:

There are no product questions yet.

Ask Your Question

* wymagane pola

Parts & Upgrades

INFORMACJE DOSTAWIEA

INFORMACJE DOSTAWIEA

Koszt i czas dostawy będą zależeć od wielkości zamówionych towarów

CZĘŚCI ZAMIENNE

Będą one trwać od 2-5 dni roboczych. Koszt zależy od liczby części i wielkości.

Germany: €3.70 - €7.40
Spain: €7.40 - €13.30
France: €7.40 - €11.80
Ireland: €7.40 - €8.90
Italy: €7.40 - €13.30
Netherlands: €5.95 - €8.99
Portugal: €7.40 - €10.30
Denmark: 42kr. - 72kr.
Sweden: 52.80kr - 105.60kr

MODELE NORMALNEJ WIELKOŚCI

Nie dotyczy to bardzo dużych elementów, takich jak rowery elektryczne, duże skutery i quady. Dostawa zajmie 2-5 dni roboczych.

Germany: €7.40
Spain: €9.99
France: €8.99
Ireland: €7.40
Italy: €9.99
Netherlands: €8.99
Portugal: €9.99
Denmark: 72kr.
Sweden: 105.60kr

BARDZO DUŻE PRZEDMIOTY

Bardzo duże przedmioty, takie jak rowery elektryczne, duże skutery i quady. Dostawa zajmie 2-5 dni roboczych.

Germany: €49.90
Spain: €49.90
France: €49.90
Ireland: €49.90
Italy: €49.90
Netherlands: €49.90
Portugal: €49.90
Denmark: 499kr.
Sweden: 499kr.

Moze Ci sie spodoba równiez...

1 opinie klientów

 1. Mille grazie

  Przez Gabriel June 24, 2018

  È arrivato intatto mi piace molto no ho aspettato per aprirlo e incominciare ad armarlo ho tardato più o meno due giorni non mancava neanche un pezzo era tutta completa e anche se le istruzioni sono in inglese vengono molto dettagliate mille grazie ancora nitrotek seguire comprando vi raccomando

Napisz własną recenzję

Only registered users can write reviews. Please, log in or register

click here