1:16 Sklai

Taigen ręcznie malowane czołg RC - Full Metal Upgrade - King Tiger - 2,4 GHz

Oceń ten produkt jako pierwszy

1 135,00 zł

1 311,00 zł

SKU: TG3888-B

Brak w magazynie

Tygrys Królewski z wieży porsche jest góra zakres czołg rc z Taigen z wielu ulepszeń w standardowych zbiornikach. Najbardziej zauważalne jest fantastyczne ręcznie malowane ciała, sprawia, że każdy czołg oryginalny. Jest to metalowa uaktualnić wersja, że pochodzi z metalowych części, utworów i skrzyni biegów, która nie tylko dodać do realizmu, ale również sprawia, że bardziej wiarygodne. Teraz z nowym brzmieniem i radio 2.4GHz.

Opis

Details

W skali 1/16th Tiger II, a także znany jako "King Tiger" posche wieży jest górnej części zbiornika zakres RC z Taigen. Jest w pełni funkcjonalny model z wielu ulepszeń nad zbiorniki standardowe 1/16th. Najbardziej zauważalne jest fantastyczne ręcznie malowane ciała, sprawia, że każdy czołg oryginalny. Jest to również całkowicie metalowe uaktualnić wersja, że pochodzi z metalu jazdy i bezczynności koła, utwory, skrzynia biegów, hak i metali hobby układ wydechowy, który nie tylko dodać do realizmu, ale również sprawia, że bardziej wiarygodne.

Ta nowa, zaktualizowana wersja pochodzi z zestawu odbiornika 2,4 GHz nadajnik. System radiowy ma wiele zalet w porównaniu do starych systemów kryształ na podstawie takich jak zwiększony zasięg, brak zakłóceń z kolegów miłośników i precyzyjne kierowanie. Teraz możesz mieć epickich bitew z jak najwięcej czołgów zdalnie sterowanych, jak chcesz bez konieczności przełączania kryształów. Następnym bardzo zimno cecha jest to dźwięk na tym komputerze, generator dźwięku ma 2 kanały i można grać 2 dźwięków jednocześnie - w skrócie usłyszysz pistolet wypalania nad soundtrack silnika i wraz z generator dymu i BB airsoft gun dodaje do autentyczności controlledtank radia King Tiger.

Taigen King Tiger jest prawie 2 metrów długości. Zbiornik jest w pełni funkcjonalny z wielokierunkowe jazdy, 360 stopni obrotowa wieżyczka i rośnie i opuszczanie lufy. Pistolet ma niesamowity zasięg ostrzału z prawie 50 metrów i o pojemności 40 granulek. Zasila się plastikowe 6mm BB i ma potężne czerwone światło ostrzegawcze, obok lufy, które oświetla przed odpaleniem. Efekty malowania wykonywane są starannie ręcznie wygląd, wiek i widząc bitwy, która doskonale wykończone z dowódcy czołgu zestawie, który jest w pełni pomalowane i w mundurze. Jest to naprawdę wysokiej jakości i znakomity wygląd modelu, który, gdy nie jest używany sprawia, że model doskonały wyświetlacz.

Historia; Tygrys II jest wspólną nazwą niemiecki czołg z okresu II wojny światowej. Końcowe oficjalne oznaczenie było Tygrys PzKpfw, często skracane do Tiger B. Nosiła oznaczenie zapasów wybuchowych Sd.Kfz. 182. Wiadomo również pod nazwą nieformalne Konigstiger (niemiecka nazwa "Tygrys Bengalski"), często błędnie przetłumaczone jako King Tiger lub Tygrys Królewski przez żołnierzy alianckich. Projekt a następnie samo pojęcie jak Tygrys, ale miał być jeszcze bardziej potężne. Tiger II połączone gruby pancerz tygrysa kiedyś z nachylony pancerz czołgu Panther. Czołg ważył prawie siedemdziesiąt ton metrycznych, był chroniony przez 100 do 180 mm (3,9 do 7,1 cala) pancerza z przodu i był uzbrojony w pistolet długo rozgrzała 8,8 cm Kampfwagenkanone 43 l/71. Nadwozie było również podstawę turretless niszczyciel czołgów Jagdtiger. Tiger II została wydana, czołg ciężki batalionów armii i Waffen-SS. Po raz pierwszy został użyty w walce podczas kampanii w Normandii na 11 lipca 1944; na froncie wschodnim pierwszej jednostki wyposażone w Tiger IIs był s.H.Pz.Abt. 501, który przez 1 września 1944 roku wymienione 25 Tygrys usług IIs jako operacyjny.

Specyfikacja & Funkcje

Informacje dodatkowe

SKU TG3888-B
Producent Taigen
Sprzęt Radiowy 2.4 GHz
Dane Techniczne
 • Pojemność: 40 BB
 • Długość: 52 cm
 • Szerokość: 24 cm
 • Wysokość: 20 cm
 • Skala: 1:16
 • Baterii: 7.2V Ni-MH z ładowarką
 • Radia: zestaw nadajnik/odbiornik radiowy 2,4 GHz
 • Wspinaczka Gradient: (zmienia się na różnych typach nawierzchni) kwiecień 35 stopni
Funkcje
 • 2.4 Sprzęt radio GHz z większy zasięg, nie konieczności używania kryształów
 • Ręcznie malowane wykończenia - każdy czołg jest wyjątkowy!
 • Zbudowany w realistyczne generator dymu
 • Bardzo szczegółowy, realistyczny model
 • Wstępnie zamontowane wszystkie dostępne aktualizacje metalowe
 • Metalowe utwory
 • Metalowej skrzyni biegów
 • Realistyczne dowódca jest wliczone w cenę
 • Obrotowej wieży
 • Pistolet można przenosić 30 stopni górę i w dół
 • Pełna kontrola ruchu zbiornika - do przodu, do tyłu, obrócić w lewo i prawo
 • Wiele efektów dźwiękowych - uruchomienie silnika dźwięk, dźwięk silnika, karabin maszynowy dźwięk, dźwięk kula armatnia
 • Regulacja głośności
Wymagane do Użytkowania
 • 8 x AA Baterie

Q&A

Questions:

There are no product questions yet.

Ask Your Question

* wymagane pola

Parts & Upgrades

INFORMACJE DOSTAWIEA

INFORMACJE DOSTAWIEA

Koszt i czas dostawy będą zależeć od wielkości zamówionych towarów

CZĘŚCI ZAMIENNE

Będą one trwać od 2-5 dni roboczych. Koszt zależy od liczby części i wielkości.

Germany: €3.70 - €7.40
Spain: €7.40 - €13.30
France: €7.40 - €11.80
Ireland: €7.40 - €8.90
Italy: €7.40 - €13.30
Netherlands: €5.95 - €8.99
Portugal: €7.40 - €10.30
Denmark: 42kr. - 72kr.
Sweden: 52.80kr - 105.60kr

MODELE NORMALNEJ WIELKOŚCI

Nie dotyczy to bardzo dużych elementów, takich jak rowery elektryczne, duże skutery i quady. Dostawa zajmie 2-5 dni roboczych.

Germany: €7.40
Spain: €9.99
France: €8.99
Ireland: €7.40
Italy: €9.99
Netherlands: €8.99
Portugal: €9.99
Denmark: 72kr.
Sweden: 105.60kr

BARDZO DUŻE PRZEDMIOTY

Bardzo duże przedmioty, takie jak rowery elektryczne, duże skutery i quady. Dostawa zajmie 2-5 dni roboczych.

Germany: €49.90
Spain: €49.90
France: €49.90
Ireland: €49.90
Italy: €49.90
Netherlands: €49.90
Portugal: €49.90
Denmark: 499kr.
Sweden: 499kr.

Badz pierwszym, który zapoznaje sie z tym produktem

Napisz własną recenzję

Only registered users can write reviews. Please, log in or register

click here