Bezpieczeństwo
zakupów w sklepie NitroTek

Jesteśmy stabilną firmą z ugruntowaną pozycją na rynku
Kupując w Nitroteku nie musisz się obawiać że Twoje pieniądze znikną razem ze sprzedawcą. Posiadamy własne biuro, magazyny i stałe godziny pracy, dzięki czemu zawsze możesz się z nami skontaktować.

Korzystamy tylko ze sprawdzonych rozwiązań informatycznych
Dzięki temu transakcje zawierane w sieci są tak samo bezpieczne jak zakupy w tradycyjnym sklepie. Przy płatnościach kartą lub szybkim przelewem nie pobieramy żadnych informacji dot. konta, haseł czy numeru karty. Całość transakcji obsługuje w takich wypadkach licencjonowany serwis płatności internetowych.

Bezpieczne wysyłki
Paczki z naszymi modelami są nie tylko starannie pakowane i oznaczone, ale i ubezpieczone. Dzięki temu każda przesyłka jest transportowana ostrożnie, a ewentualne sporadyczne uszkodzenia nigdy nie obciążają Klientów. Korzystamy tylko z usług renomowanych przewoźników. Mamy także dostęp do technologii śledzenia przesyłek w transporcie.

Bezpieczne dane osobowe
Nigdy nie udostępniamy danych osobowych zgromadzonych w bazie sklepu osobom trzecim czy firmom, nie związanym z realizacją zamówenia lub obsługą księgową firmy. Nigdy nie narzucamy się też z informacją handlową. Korespondencję reklamową wysyłamy tylko do osób, które wyrażą swoje zainteresowanie.

Wsparcie doradcze i serwisowe po zakupach
Bezpieczeństwo Klienta postrzegamy szerzej niż większość podobnych sklepów. Dzięki kilkuletniemu doświadczeniu na międzynarodowym rynku modelarskim wiemy jak ważną kwestią jest wsparcie doradcze i serwisowe po zakupie. Nasi Klienci zawsze mogą na nas liczyć gdy potrzebują porady albo pomocy serwisowej.

click here