Nano CP 6CH Flybarless RTF zdalnie sterowany helikopter 2,4 GHz

Oceń ten produkt jako pierwszy

SKU KMNH02-1

Krótki przegląd

Nano CP jest pierwszym z jego rodzaju innowacyjny mini wielkości 6Ch zdalnie sterowanego helikoptera. Ten 20cm długości modelu jest rzeczywiście w pełni funkcjonalne 6 kanał 3D helikopter z pracy zbiorowej boisku. Posiada 3 osiowy żyroskop unoszące się automatyczne, flybarless wirnika i programowalne LCD nadajnik.

SZYBKA WYSYLKA NA WSZYSTKIE MODEL DO POLSKI

Kliknij tutaj, aby szybko sprawdzić, Cena przesyłki

W magazynie

Only 1 left

Normalna cena: 599,88 zł

Nasza cena: 367,00 zł

With this product, you earn 367 loyalty point(s).

Nano CP 6CH Flybarless RTF zdalnie sterowany helikopter 2,4 GHz

Kliknij poniżej na większych obrazów


Videos


Szczegóły

CP Nano osy Skyartec jest pierwszym z jego rodzaju innowacyjny mini wielkości flybarless 6Ch zdalnie sterowanego helikoptera. Ten 20cm długości modelu jest faktycznie pełni funkcjonalne 6 kanałowy Helikopter 3D z pracy zbiorowej boisko co oznacza, że wraz ze wzrostem kąta łopatki przepustnicy automatycznie zmienia dać znacznie zwiększone lift. Flybarless wirnika głównego daje Niskie straty mocy co oznacza czas lotu zwiększone i również zwiększa wydajność lotu mniej konserwacji. Helikopter RC jest wielki dla ekstremalnych zabawy kryty i praktykowanie trików 3D, gdy pogoda jest zła lub może nawet być stosowane na zewnątrz na spokojny dzień, w którym jest to dzięki wbudowanym w osi 3 Sprostowanie żyroskop. Ten zaawansowany 3 osiowy żyroskop umożliwia prawie w pełni automatyczne, unoszące się jak żyroskop automatycznie dostosowuje śmigłowiec, gdy wyczuwa każdy ruch, który nie został wysłany z nadajnika, dając niezwykle stabilny lot. Wykonana jest z najwyższej jakości materiałów, w tym stali wału głównego; belka ogonowa z włókna szklanego i płetwy ogonowej; i unikalne, Lekka rama. Konstrukcja śmigłowca został zaprojektowany, aby być lekki, tylko 48g latające wagi, aby przedłużyć czas powietrza, ale w tym samym czasie są mocne i przede wszystkim trwałe. W lot helikopter Wasp Nano RC jest stabilne, elastyczne i ma pełne 3D flying możliwości odwrócony lot, który ma nigdy nie widział w tym w takich compacthelicopter!

Jest to śmigłowiec klasy pełni funkcjonalny hobby RC, nie Zabawka, oferuje trzy serwa, pracy żyroskopu (do korekcji automatycznej lotu) i 7ch nadajnik programowalny radiowy 2,4 GHz z Wbudowany wyświetlacz LCD. Rekomendowane aparaturę 2.4Ghz jest znacznie bardziej zaawansowany w porównaniu do staromodny FM / AM radio z kryształów. Nadajnik jest w pełni programowalny z 2 zaprogramowanych trybów, tryb początkujący i zaawansowany tryb 3D. Inne funkcje systemu 2.4Ghz rozszerzony zakres, precyzyjne sterowanie i nad wszystko, co użytkownik może przyłączyć przez kolegów pilotów bez obaw o zakłócenia lub potrzebę zmiany kryształów.

Wasp Nano CP jest opisany jako znaczenie RTF (gotowy do lotu), że zestaw nie jest potrzebny do uzyskania model ziemi i wszystko, czego potrzebujesz, aby dodać jest 8 baterii AA do nadajnika radiowego. Uwaga: oferta nie obejmuje kabel wymagany do Podłącz nadajnik radiowy do komputera, jeśli chce się użyć nadajnika z oprogramowania symulatora lotu. Zestaw jest dostarczany z U.K. 3 pinową wtyczkę lub można również naładować, z portu USB za pomocą dołączony przewód USB.

Nano CP funkcje N40 silnika głównego, jak również wysokiej prędkości silnika ogon. Z podanych 3.7V baterii LiPo 260mAh patrzysz na około 10 minut lotu czas za opłatą 40 minut. Nano CP jest kompaktowy, wielki patrząc, elastyczne i trwałe helikoptera RC, który będzie znakomitym dodatkiem do niczyjej kolekcji lub bardzo miły prezent, który może sprawić żadnych facetów dzień.Informacje dodatkowe

SKU KMNH02-1
Producent Skyartec
Kompilacja RTF
Sprzęt Radiowy 2.4 GHz
Silnika / Silnika Szczotkowane
Ostrza Pojedyncze ostrze
Kanały 6 Ch
Dane Techniczne
 • Długość: 225mm
 • Wysokość: 75mm
 • Średnica wirnika głównego: 240mm
 • Średnica wirnika ogon: 36mm
 • Latający Waga: 48 kg
 • Bateria: 3.7V 260mAh LiPo
 • Ładowarka: Zarówno 3 pin UK podłączyć ładowarkę i ładowarki USB
 • Radio: nadajnik radiowy 2,4 Ghz 7ch z programowania wyświetlacz LCD
Funkcje
 • Mini 6Ch CCPM zbiorowego boisku zdalnie sterowanego helikoptera
 • Zaawansowane 3 osiowy żyroskop stabilny lot i unoszące się prawie w pełni automatyczne
 • Kadłuba przyjmuje silne, trwałe i specjalnych tworzyw sztucznych
 • Systemu Flybarless daje Niskie straty mocy i wydajności
 • Kompaktowy All-in-one i lekka konstrukcja gwarantuje lotu świeże i ekscytujące doświadczenie
 • Zaawansowany LCD 2,4 G programowalne elektronikę pomaga kontrolować helikopter, dokładnie i zgodnie z twój styl lotu
 • Ustawienie predefiniowane tryby lotu: niebieskie światło wskazuje tryb dla początkujących, czerwone światło oznacza tryb 3D lotu
 • Opłaty od sieciowy lub USB
Wymagane do Użytkowania
 • 8 x baterie AA do użycia w nadajnik radiowy

Available Downloads For This Item:

Napisz swoją recenzję

Only registered users can write reviews. Please, log in or register

Questions:

Tam są jeszcze nie pytań.

Ask a question and Give an answer. Help your fellow customer.

Ask Your Question

* wymagane pola

click here