Nano CP 6CH Flybarless RTF zdalnie sterowany helikopter 2,4 GHz

Oceń ten produkt jako pierwszy

SKU KMNH02-1

Krótki przegląd

Nano CP jest pierwszym z jego rodzaju innowacyjny mini wielkości 6Ch zdalnie sterowanego helikoptera. Ten 20cm długości modelu jest rzeczywiście w pełni funkcjonalne 6 kanał 3D helikopter z pracy zbiorowej boisku. Posiada 3 osiowy żyroskop unoszące się automatyczne, flybarless wirnika i programowalne LCD nadajnik.

SZYBKA WYSYLKA NA WSZYSTKIE MODEL DO POLSKI

Kliknij tutaj, aby szybko sprawdzić, Cena przesyłki

Brak w magazynie

Normalna cena: 599,88 zł

Nasza cena: 367,00 zł

Nano CP 6CH Flybarless RTF zdalnie sterowany helikopter 2,4 GHz

Kliknij poniżej na większych obrazów


Videos


Szczegóły

CP Nano osy Skyartec jest pierwszym z jego rodzaju innowacyjny mini wielkości flybarless 6Ch zdalnie sterowanego helikoptera. Ten 20cm długości modelu jest faktycznie pełni funkcjonalne 6 kanałowy Helikopter 3D z pracy zbiorowej boisko co oznacza, że wraz ze wzrostem kąta łopatki przepustnicy automatycznie zmienia dać znacznie zwiększone lift. Flybarless wirnika głównego daje Niskie straty mocy co oznacza czas lotu zwiększone i również zwiększa wydajność lotu mniej konserwacji. Helikopter RC jest wielki dla ekstremalnych zabawy kryty i praktykowanie trików 3D, gdy pogoda jest zła lub może nawet być stosowane na zewnątrz na spokojny dzień, w którym jest to dzięki wbudowanym w osi 3 Sprostowanie żyroskop. Ten zaawansowany 3 osiowy żyroskop umożliwia prawie w pełni automatyczne, unoszące się jak żyroskop automatycznie dostosowuje śmigłowiec, gdy wyczuwa każdy ruch, który nie został wysłany z nadajnika, dając niezwykle stabilny lot. Wykonana jest z najwyższej jakości materiałów, w tym stali wału głównego; belka ogonowa z włókna szklanego i płetwy ogonowej; i unikalne, Lekka rama. Konstrukcja śmigłowca został zaprojektowany, aby być lekki, tylko 48g latające wagi, aby przedłużyć czas powietrza, ale w tym samym czasie są mocne i przede wszystkim trwałe. W lot helikopter Wasp Nano RC jest stabilne, elastyczne i ma pełne 3D flying możliwości odwrócony lot, który ma nigdy nie widział w tym w takich compacthelicopter!

Jest to śmigłowiec klasy pełni funkcjonalny hobby RC, nie Zabawka, oferuje trzy serwa, pracy żyroskopu (do korekcji automatycznej lotu) i 7ch nadajnik programowalny radiowy 2,4 GHz z Wbudowany wyświetlacz LCD. Rekomendowane aparaturę 2.4Ghz jest znacznie bardziej zaawansowany w porównaniu do staromodny FM / AM radio z kryształów. Nadajnik jest w pełni programowalny z 2 zaprogramowanych trybów, tryb początkujący i zaawansowany tryb 3D. Inne funkcje systemu 2.4Ghz rozszerzony zakres, precyzyjne sterowanie i nad wszystko, co użytkownik może przyłączyć przez kolegów pilotów bez obaw o zakłócenia lub potrzebę zmiany kryształów.

Wasp Nano CP jest opisany jako znaczenie RTF (gotowy do lotu), że zestaw nie jest potrzebny do uzyskania model ziemi i wszystko, czego potrzebujesz, aby dodać jest 8 baterii AA do nadajnika radiowego. Uwaga: oferta nie obejmuje kabel wymagany do Podłącz nadajnik radiowy do komputera, jeśli chce się użyć nadajnika z oprogramowania symulatora lotu. Zestaw jest dostarczany z U.K. 3 pinową wtyczkę lub można również naładować, z portu USB za pomocą dołączony przewód USB.

Nano CP funkcje N40 silnika głównego, jak również wysokiej prędkości silnika ogon. Z podanych 3.7V baterii LiPo 260mAh patrzysz na około 10 minut lotu czas za opłatą 40 minut. Nano CP jest kompaktowy, wielki patrząc, elastyczne i trwałe helikoptera RC, który będzie znakomitym dodatkiem do niczyjej kolekcji lub bardzo miły prezent, który może sprawić żadnych facetów dzień.Informacje dodatkowe

SKU KMNH02-1
Producent Skyartec
Kompilacja RTF
Sprzęt Radiowy 2.4 GHz
Silnika / Silnika Szczotkowane
Ostrza Pojedyncze ostrze
Kanały 6 Ch
Dane Techniczne
 • Długość: 225mm
 • Wysokość: 75mm
 • Średnica wirnika głównego: 240mm
 • Średnica wirnika ogon: 36mm
 • Latający Waga: 48 kg
 • Bateria: 3.7V 260mAh LiPo
 • Ładowarka: Zarówno 3 pin UK podłączyć ładowarkę i ładowarki USB
 • Radio: nadajnik radiowy 2,4 Ghz 7ch z programowania wyświetlacz LCD
Funkcje
 • Mini 6Ch CCPM zbiorowego boisku zdalnie sterowanego helikoptera
 • Zaawansowane 3 osiowy żyroskop stabilny lot i unoszące się prawie w pełni automatyczne
 • Kadłuba przyjmuje silne, trwałe i specjalnych tworzyw sztucznych
 • Systemu Flybarless daje Niskie straty mocy i wydajności
 • Kompaktowy All-in-one i lekka konstrukcja gwarantuje lotu świeże i ekscytujące doświadczenie
 • Zaawansowany LCD 2,4 G programowalne elektronikę pomaga kontrolować helikopter, dokładnie i zgodnie z twój styl lotu
 • Ustawienie predefiniowane tryby lotu: niebieskie światło wskazuje tryb dla początkujących, czerwone światło oznacza tryb 3D lotu
 • Opłaty od sieciowy lub USB
Wymagane do Użytkowania
 • 8 x baterie AA do użycia w nadajnik radiowy

Available Downloads For This Item:

Napisz swoją recenzję

Only registered users can write reviews. Please, log in or register

Questions:

Tam są jeszcze nie pytań.

Ask a question and Give an answer. Help your fellow customer.

Ask Your Question

* wymagane pola

click here