Dlaczego warto podjąć z nami współpracę hurtową?

- Naszym stałym partnerom handlowym oferujemy najlepsze ceny hurtowe w Polsce.
- Do wszystkich modeli w naszej ofercie, zapewniamy pełen asortyment części zamiennych oraz tunningowych.
- Gwarantujemy szybką i pewną dostawę. Przy zamówieniu złożonym do godz. 13:00, towar zostanie dostarczony kurierem już w następnego dniu roboczym.
- Oferujemy niezbędne wsparcie techniczne
- Zapewniamy pełną obsługę gwarancyjną oraz serwisową sprzedawanych produktów
- Jesteśmy bezpośrednim importerem wszystkich sprzedawanych produktów.
- Zachowujemy ciągłość w dostępności oferowanego asortymentu.

Jak zacząć sprzedawać nasz towar?
To proste - wystarczy że skontaktujesz się z naszym biurem lub działem hurtowym telefonicznie bądź mailowo. Razem uzgodnimy najlepsze warunki współpracy, którą możemy rozpocząć jeszcze tego samego dnia!

Dane kontaktowe dla Klientów hurtowych:

Otwarcie konta handlowego jest łatwe. Wystarczy pobrać i wypełnić formularz zgłoszeniowy z nazwą firmy, adres i dane do nas, a my wyślemy Ci paczkę handlowej. Po otrzymaniu handlu znak pakietu i odesłać umowę handlu do nas i to wszystko. Następnie zostanie podany numer konta i możliwość składania zamówień od razu.

Kliknij tutaj aby pobrać formularza zgłoszeniowego

Podstawowym warunkiem rozpoczęcia współpracy hurtowej i przedstawienia cennika hurtowego jest prowadzenie działalności gospodarczej lub spółki prawa handlowego. Właścicieli sklepów, zainteresowanych naszą ofertą hurtową, prosimy o przesłanie danych teleadresowych swojej firmy, łącznie z numerem wpisu do ewidencji działalności gospodarczej lub KRS, REGON i NIP oraz nazwiskiem i telefonem osoby kontaktowej. Ofertę prześlemy mailem.