Rowery Elektryczne

Rowery elektryczne to kolejna nowość w sklepie NitroTek. Bardzo starannie dobieraliśmy dostawców, aby zyskać pewność wysokiej jakości i rozsądnej ceny. W efekcie możemy pochwalić się elektrycznymi rowerami dobrej jakości i w konkurencyjnych cenach. Nasze rowery z napędem elektrycznym to doskonały wybór!

Rowery elektryczne to idealne rozwiązanie do miasta i na rekreacyjne wycieczki. Niezastąpione w codziennych dojazdach do pracy. Dają swobodę roweru i wygodę skutera! Jak działa rower wspomagany elektrycznie? - to proste: jeździcie jak na zwykłym rowerze i wedle potrzeby korzystacie ze wspomagania silnika - od niewiekiego do pełnego, w którym silnik wykonuje za Was całą pracę.

Rower z silnikiem elektrycznym (przy zachowaniu odpowiednich parametrów) traktowany jest przez prawo jak zwykły rower. To bardzo ważna informacja dla uczestników ruchu drogowego. Nitrotek sprowadza przede wszystkim rowery, spełniające kryteria tzw. roweru wspomaganego elektrycznie. Elektrycznymi rowerami kupionymi w naszym sklepie możecie jeździć wszędzie tam, gdzie wolno poruszać się zwykłymi rowerami. Do Waszej dyspozycji są ulice, ścieżki rowerowe, rowerowe szlaki turystyczne oraz wszystkie inne drogi i bezdroża użytkowane przez tradycyjne rowery.

Bestsellery
Ustaw kierunek rosnący

Siatka Lista

30 na strone

6 Element(y)

Bestsellery
Ustaw kierunek rosnący

Siatka Lista

30 na strone

6 Element(y)