RC Quadkoptera

Lotus RC T380G GPS RC Drone - RTF

Oceń ten produkt jako pierwszy

420,00 zł

1 416,00 zł

SKU: AT380G-RTF

Brak w magazynie

Lotus T380G to zaawansowany dron sterowany radiowo GPS z inteligentnym automatycznym sterowanym lotem. Technologia znaleziona w tym quadcopter jest zwykle tylko znaleźć jest znacznie droższe modele. Automatyczne zatrzymanie pozycji GPS, zatrzymanie wysokości, automatyczne startu i lądowania, a nawet Automatyczny powrót do domu na utratę sygnału. Sprawdź pełną listę funkcji poniżej.

Opis

Szczegóły

Lotus RC jest małą fabryką, że ręka sprawia, że modele. Należy pamiętać, że pochodzą białe pudełka z podstawowymi instrukcjami, każdy model jest testowany w fabryce, a następnie przetestować samolotem, aby upewnić się, że GPS i sterowanie lotem działa poprawnie, modele mogą zatem wykazywać pewne oznaki użytkowania z testu lotu. Jeśli masz problemy z pierwszym użyciem modelu skontaktuj się z naszym zespołem pomocy technicznej aftersales .

Ten dron jest całkiem sprytny, pełen najnowocześniejszych technologii. Są one wykorzystywane nie tylko przez hobbystów do zabawy, ale także do profesjonalnego użytku, głównie do filmowania lotniczego i zdalnego oglądania. Jeśli jesteś nowy w RC drony to tutaj jest wprowadzenie do ciekawych funkcji znalezionych w tym modelu:

GPS automatyczne startu & lądowania

Z normalnym Radio sterowane helikopterem lub quadcopter jedną z najtrudniejszych rzeczy jest startu i lądowania. Dla początkujących zazwyczaj prowadzi to do awarii. Ale z GPS automatyczne startu tylko uzbroić system, a następnie wybierz startu. Dron automatycznie zdjąć i unosić się bez dalszego wprowadzania potrzebne! Gotowi wylądować? Nie trzeba już ostrożnie redukować przepustnicę podczas próby utrzymania modelu płaskiego, a nie tylko trafić w przełącznik lądowy, a dron automatycznie wylądować!

Wstrzymanie pozycji GPS

Nie trzeba ciągle dostosowywać się do wiatru i ruchu. Z pozycji GPS Hold można puścić kontroli i Drone pozostanie uncje w tej pozycji. To sprawia, że latanie jest o wiele łatwiejsze i stabilne. Moduł GPS wie, gdzie jest tak może pozostać w tych koordynuje nawet jeśli wiatr wieje.

Przytrzymanie wysokości

Dzięki czujnikom klasy przemysłowej MEMS i 6 kontroli ruchu DOF T380G będzie również automatycznie trzymać wysokość z mniejszym dryftem niż inne drony na rynku. W przeciwieństwie do tradycyjnego helikoptera lub quadcopter przepustnica jest sprężynowa, jak Kontrola wysokości staje się znacznie prostsze. Możesz po prostu wcisnąć się, aby dron latać wyżej i wcisnąć w dół na niższe, ale potem po prostu zwolnić przepustnicę, aby unosić się na tej wysokości.

GPS powrót do domu na utrata sygnału lub żądanie

Funkcja powrotu GPS do domu jest fantastyczna. T380 pamięta współrzędne, że wziął od. Jeśli lecisz poza zasięgiem nadajnika lub sygnał zostanie utracony z jakiegokolwiek powodu, takie jak baterie nadajnika go płasko, to dron automatycznie powróci do miejsca, gdzie wziął i wylądować. Gdy sygnał jest odzyskany masz do wyboru albo przejąć kontrolę lotu ponownie lub można po prostu pozostawić go do niech nadal i gruntów. Niektóre inne drony nie pozwoli Ci przejąć kontrolę ponownie po powrocie do domu jest aktywowany, który jest czymś do Uważaj na. Masz również możliwość, aby włączyć powrót do domu w dowolnym momencie, nawet jeśli sygnał nie jest stracone po prostu Przerzucanie powrót do przełącznika domowego.

Bezpieczeństwo niskiego napięcia

Kolejna wspaniała cecha, która utrzyma Twój dron bezpieczniej. Komputer pokładowy wykryje, czy napięcie akumulatora jest coraz niskie i przesyła ostrzeżenie do pilota, aby poinformować, że nadszedł czas, aby wylądować. Jeśli bateria dostaje nawet pusto wtedy dron będzie następnie przejść do ziemi, aby upewnić się, że nie zatrzyma się i awarii.

Ładowność 380g

T380G jest nazwany po 380 gramów maksymalny ładunek może nosić. Jest to więcej niż wystarczające do przewozu większości mini HD kamer wideo, takich jak go Pro lub Sony Action Cam do nagrywania wysokiej jakości. Opcjonalny uchwyt kamery pozwoli Ci łatwo przymocować kamerę do drona.

Modułowa konstrukcja

Może widziałeś kilka innych dronów na rynku, które są ujęte w białym przypadku jednego kawałka. Chociaż mogą one wyglądać trochę ładniej w praktyce nie są one tak dobre. Jeśli masz awarię to zwykle oznacza, że cały system wymaga przeniesienia do nowego przypadku, ale z modułowej konstrukcji, jak na T380G tylko złamane ramię lub część może być zastąpiony. Części są wykonane ze specjalnego materiału o dużym uderzeniu, ale jeśli trzeba wymienić dowolną część mamy czas wszystkie części do dokonywania prostych napraw.

Cena

Jesteśmy bardzo pewni, że nie znajdziesz Drone RC z wszystkich funkcji w tej cenie, nawet drony z mniej funkcji sprzedać za dużo więcej.

Przed lotem

1. ostrza muszą być przymocowane, zanim się obróci. Jeśli noże nie są dołączone, nie będzie odpowiedzi z nadajnika.

2. Kiedy jesteś gotowy do startu poruszać zarówno nadajnik Laski w dół i na tyle, ile pójdę. Następnie zwolnij pałeczki i przesunąć drążek przepustnicy do przodu, aby zdjąć. Jeśli nie angażować przepustnicy wystarczająco szybko, to będzie wyciąć i trzeba będzie powtórzyć procedurę. Aby odłączyć model, należy przesunąć oba drążki w dół i w dół.

3. Aby korzystać z funkcji GPS, należy udać się do zewnętrznego obszaru wolnego od przeszkód. Pole otwarte jest idealne. Nie próbuj używać wewnątrz lub w bliskiej odległości od nikogo lub czegokolwiek, ponieważ może to spowodować uszkodzenie lub zranienie.

Specyfikacja & Funkcje

Informacje dodatkowe

SKU AT380G-RTF
Producent Lotus RC
Kompilacja RTF
Sprzęt Radiowy 2.4 GHz
Silnika / Silnika Bezszczotkowy
Ostrza Pojedyncze ostrze
Kanały 6 Ch
Dane Techniczne
 • Wymiary samolotu: 421 x 421 x 200 mm
 • Przekątna odległość między dwoma centrami silnika: 4 mm
 • Śmigła: 8 cali
 • Bateria: li-po 3S 2200mAh 20C
 • Samolot Waga: 430g (bez baterii, odbiornik & Payload)
 • Take-off Waga: 6 g (z baterią, odbiornik)
 • Maksymalna ładowność: 380g
 • Odległość lotu: w obrębie widocznego obszaru (zalecane)
 • Czas lotu: 18-25mins
 • Maksymalna odporność na wiatr: 4 klasy
 • Pokrywa: Stop aluminium & PVC
 • Belki ramienia: włókno szklane
 • Podwozie: Stop aluminium, włókno szklane & guma
 • Silnik bezszczotkowy: C2208 KV900 out-Runner
 • Śmigła: kompozyty plastikowe
 • Bezszczotkowy ESC: 2-3S wysoka prędkość ESC
 • System FC: inercyjny system Samostabilizacji postawy
Funkcje
 • Lekka obudowa i rama w połączeniu z czterema bezszczotkimi silnikami pozwala na przyzwoitą ładowność
 • Wysokość przytrzymaj, aby pomóc stabilny lot
 • Najbardziej przystępny cenowo dron dla rozmiaru i ładowności
 • Wykorzystuje standardowe ostrza 8a & 8B, które są powszechne w przyzwoitych sklepach hobbystycznych
 • Pozycja GPS przytrzymanie i powrót do funkcji domu
 • Auto startu i lądowania!
 • Stałe wskazywanie punktu (zatrzymanie GPS)
 • Funkcja powrotu do domu
 • Automatyczne lądowanie z powodu niskiego napięcia-kierunek samolotu nadal może być kontrolowany przez pilota & niskiego napięcia ustawione przez pilota
 • Wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego i materiałów metalowych
 • Wysokowydajne systemy FC zapewniają stabilizowane latanie
 • 8 "śmigła i cztery wydajne silniki bezszczotkowe tarczowe
 • Każdy model jest testowany w fabryce, a następnie badany samolotem, aby upewnić się, że GPS i sterowanie lotem działa poprawnie.
Wymagane do Użytkowania
 • Wymagany jest bardzo niewielki montaż
 • 4 x baterie AA do nadajnika

Q&A

Questions:

There are no product questions yet.

Ask Your Question

* wymagane pola

Parts & Upgrades

INFORMACJE DOSTAWIEA

INFORMACJE DOSTAWIEA

Koszt i czas dostawy będą zależeć od wielkości zamówionych towarów

CZĘŚCI ZAMIENNE

Będą one trwać od 2-5 dni roboczych. Koszt zależy od liczby części i wielkości.

Germany: €3.70 - €7.40
Spain: €7.40 - €13.30
France: €7.40 - €11.80
Ireland: €7.40 - €8.90
Italy: €7.40 - €13.30
Netherlands: €5.95 - €8.99
Portugal: €7.40 - €10.30
Denmark: 42kr. - 72kr.
Sweden: 52.80kr - 105.60kr

MODELE NORMALNEJ WIELKOŚCI

Nie dotyczy to bardzo dużych elementów, takich jak rowery elektryczne, duże skutery i quady. Dostawa zajmie 2-5 dni roboczych.

Germany: €7.40
Spain: €9.99
France: €8.99
Ireland: €7.40
Italy: €9.99
Netherlands: €8.99
Portugal: €9.99
Denmark: 72kr.
Sweden: 105.60kr

BARDZO DUŻE PRZEDMIOTY

Bardzo duże przedmioty, takie jak rowery elektryczne, duże skutery i quady. Dostawa zajmie 2-5 dni roboczych.

Germany: €49.90
Spain: €49.90
France: €49.90
Ireland: €49.90
Italy: €49.90
Netherlands: €49.90
Portugal: €49.90
Denmark: 499kr.
Sweden: 499kr.

Moze Ci sie spodoba równiez...

Badz pierwszym, który zapoznaje sie z tym produktem

Napisz własną recenzję

Only registered users can write reviews. Please, log in or register